Hakkımızda

Fabrikamız

1998’den bugüne tam 21 yılı aşkın süredir en ince detaylara kadar kusursuz işçiliğimizle hizmetinizdeyiz.

1998 yılında Nuri ZORLU, Köksal ZORLU, Seyit ZORLU tarafından kurulmuş, Detay Torna İşleme Kalıp Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi; Sac metal kalıp ve plastik kalıp işlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kalitenin detaylarda saklı olduğunu düşünen Detay Kalıp, bu ilke doğrultusunda hassasiyet ve kaliteye her zaman önem vermiş, yoluna böyle devam etmiştir. 9.000 m2 açık, 4000 m2 kapalı alanda,  ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007 kalite standartlarıyla müşteri talebi ve memnuniyetini esas alarak hizmet verme anlayışını eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.

Bünyesinde 3 tanesi mühendis olmak üzere 10 beyaz yaka, 40 mavi yaka çalışan bulunduran Detay Kalıp, Sac Metal Kalıp tasarımlama ve imalatı işine Plastik Enjeksiyon Kalıpları imalatını da eklemiştir. AB standartlarıyla işletmeciliğini sürdüren Detay Kalıp, tamamen cnc destekli çalışmasıyla, yüksek hassasiyetle işlem yapmaktadır. Detay kalıp yurtdışında; Afrika’da; Mısır, Sudan, Cezayir, Libya ve Ortadoğu’da İran, Suriye ile çalışmaktadır. Avrupa Birliği Standartlarını imalat sektöründe uygulamakta olan Detay Kalıp Makine Sanayii, kurulduğu günden bu güne dürüstlükle hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Detaylara Rakamlarla Bakın

Rakamlarda Detay Kalıp

0
Kalıp
0
Yıllık Deneyim
0
Farklı Proje

Önce Kalite! En küçük üründe bile her ince detayı inceleriz. Odak noktamız %100 müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetidir.

Vizyonumuz

Çağın gereklerini yerine getirme, yeni ürünler için en yeni teknolojiyi bulup bünyeye katma doğru projeler için vazgeçilmez unsurlar olduğunun farkındadır. Bu nedenle gerek programlamada, gerekse elektronik ve mekanik destek ünitelerinde gereklilikleri hiçbir zaman esirgememektedir. Ülkemizin yıldızının önmüzdeki yıllarda parlayacağına tam inanç içinde olan Detay Kalıp; bu bağlamda yurtdışı faaliyetlerini ön planda tutarak, gerekli bağlantıları ve adımları atma kararlılığıyla hızla ilerlemektedir. Çünkü yıldız devlet, endüstriyel olarak da yıldızlaşmış sanayi tesislerini ve yatırımları gerektirecektir. Bunun unsurlarından biri de kalıp ve makine sanayiinin desteğidir

Belgelenmiş Kalite

ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007 kalite standartlarıyla müşteri talebi ve memnuniyetini esas alarak hizmet verme anlayışını eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz.

Tamamen Bilgisayar Destekli AB Normlarında Gelişmiş Üretim Prosesi .

Scroll to Top